C-Frame Tezgah Sistemi

Yaşamın Albalab’ı!

Günümüz şartlarında laboratuarlar oldukça önemli bir yer tutmaktadır.Öyle ki yeni buluşların bilimsel araştırmaların en güvenilir adresi yine laboratuarlardır.Hayatımız da bu kadar önemli yer tutan laboratuarların adreslerini inceleyecek olursak,kalite ve güvenilirlik açısından baş sıralarda olan Albalab karşımıza çıkmaktadır.Albalab çalışma disiplini ile dikkatleri üzerine çekmektedir.Laboratuar mobilyaları en az laboratuarda yapılacak işlem kadar önemli bir yere sahiptir.Laboratuar mobilyaları açısından ise Albalab oldukça donanımlı bir yere sahiptir.

Taşıma ayak sistemleri,kolaylık ve taşınabilirlik açısından oldukça önemli bir yere sahipken temizlik açısından ise elverişli bir yapıdadır.
C Frame - Taşıyıcı Ayak Sistemleri: sahip olduğu tasarımsal avantajları ile laboratuvarların hijyenik kalmasında büyük bir rol oynar. Dolapların 18 cm zeminden daha yukarıda olması, dolap altlarının temizliğinin daha rahat yapılmasına olanak sağlamaktadır zemin ile tezgah arasında laboratuvarın temizlenmesi için boş alan bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.