Class II A 2 Biyogüvenlik Kabinleri

Biyogüvenlik kabinleri mikrobiyoloji, genetik, tıp ve benzeri laboratuvar ortamlarında çeşitli analizlerin ve numunelerin hazırlanması amacıyla hazırlanan çalışmadır. Söz konusu çalışmanın daima yüksek kalite ve titizlikle yürütülmesi amacıyla böyle bir çalışma öngörülmektedir. Belli başlı bu biyogüvenlik kabinleri aynı zamanda mikrobiyolojik emniyet kabini olarak da adlandırılması olanaklı olmaktadır. Bütünüyle bu özellikleri yönünden dikkat çeken biyogüvenlik kabinleri her anlamda nitelikli özellikleriyle karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir. Bunlar arasında class II a biyogüvenlik kabinleri önde gelen ürünler arasında gelmektedir.
 
Teknik Özellik
* EN 12469 kalite standartlarına göre üretilmektedir.
* Elektrostatik galvaniz çelik toz boyadan imal edilmektedir.
* Yan duvara rahatlıkla monte edilebilen standart sterilizasyon sistemi
* Ultraviyole ışınlarını kesinlikle geçirmeyen temperli giyotin cam sistemi
* 800 lüx floresan tip class II a biyogüvenlik kabinleri LED aydınlatma lambası bulunmaktadır.
 
İlave Aksesuarları
Biyogüvenlik Class II A tipi profil çelik galvaniz epoksi toz boyadan imal edilmiştir. Bunun yanı sıra vakum musluğu ve hava musluğu ekstra monte edilebilir aksesuarları arasında gelir. Böylelikle rahatlıkla laboratuvar ortamlarında biyolojik araştırmaların, mikrobiyolojik çalışmaların çok daha verimli bir şekilde yürütülmesi mümkün olmaktaır. 

EN 12469 kalite standartlarına göre imal edilmelerinden dolayı da uluslararası kalite standartlarına uygunluk özelliği gösterir. Bütün bu özellikleri yönünden değerlendirildiği zaman hem temel teknik özellikleri hem de ekstra aksesuarları yönünden ilgi çekici yönlerinin varlığı ortada durmaktadır.
Biyogüvenlik kabinlerinin Class II düzeyinin sağlamış olduğu bir diğer unsuru da çeşitli deneysel araştırmalar ve klinik araştırmalar yapmaya oldukça müsait bir yapısının bulunmasını içerir.

Tümüyle ortada duran bu teknik unsurları yönünden de değerlendirilerek her yönüyle kaliteden ödün verilmeksizin rahatlıkla kullanıma uygundur. Üstelik kalite standartları esası itibariyle uluslararası yüksek kalite standartlarına göre imal edilip monte edildiği için class II a biyogüvenlik kabinleri olarak son derece önemlidir.

Her yönüyle gerçekten de mikrobiyoloji, sterilizasyon, tıp ve genetik Ar-Ge faaliyetlerinin tamamen kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi açısından bu kabinler oldukça fonksiyonel özellikler içerir. Böylece her zaman kullanımları mümkün olup kaliteyi de üst düzeye çıkarır.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.