Depo Raf Sistemleri

Laboratuvar ürünleri arasında depo raf sistemleri de sıklıkla kullanılar ürünler arasında gelir. Kimyasal maddelerin ve malzemelerin depoda kolaylıkla saklanması amacıyla üretilen bu raf sistemleri hem sağlıklı hem de güvenli alanlar tesis edilmesini garanti altına almaktadır. Yine söz konusu depolama sistemi sayesinde yüksek tasarruf elde edilerek mekandan da büyük ölçüde tasarruf sağlanmaktadır. Depo raf sistemlerinin tamamen birinci sınıf galvaniz çelikten imal edilmiş raf sistemleriyle depo edildikleri görülür. Böylelikle hem kimyasal maddelerin belirli gruplara ayrılarak depolanması mümkün olmakta hem de çok rahatlıkla gruplandırılmaları sağlanmaktadır.
 
Özellikleri
Depo raf sistemlerinin belli başlı özelliği galvaniz çelikten yüksek boyuta ayarlanabilir olarak üretilmesidir. Ayrıca laboratuvara monte edilmesi de son derece kolaydır. Bu ürün depo raf sistemleri arasında en çok tercih edilenler arasında gelir. Elektrostatik toz epoksi boyayla boyanmakta ve zeminle dengede duran rotil ayakları bulunmaktadır.

Öte yandan 2 mm kalınlığındaki raf taşıyıcı ayakları statik yükü taşıyıcı rol üstlenmektedir. Bütün bu özellikleri ile her bakımdan depo raf sistemleri arasında en faydalı ve en fonksiyonel laboratuvar ürünleri arasında ilk sıralarda gelmeye devam etmektedir.
 
Avantajları
* Elektrostatik epoksi toz boyayla boyandıklarından dolayı zamana yenilmezler ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilir özellik gösterirler.
* Galvaniz çelik malzemeden imal edilmeleri dolayısıyla da her yönden sağlam ve dayanıklı ürün gruplarından birisini oluştururlar.
* Montaj işleminde herhangi bir sorun çıkarmaz çok kısa bir sürede monte edilebilir.
* Mekandan %100 tasarruf sağlamak amacıyla modüler yapıda üretilmiş bir depo raf sistemleri ürünüdür.
* Rotil ayaklardan oluştukları için zeminle taşıyıcı ayaklar arasında bir denge unsuru vardır ve bunlar statik yük taşıyıcıları olma özelliği gösterirler.
* Kimyasal malzemelerin saklanmasında dünyanın önde gelen Ar-Ge laboratuvarlarında en çok tercih edilen bir ürün grubu olarak kullanımına devam edilir.

Bunun gibi pek çok özellikleri yönünden sıklıkla tercih edilerek mutlaka her laboratuvarda bulundurulması gereken ürünler arasında ilk sıralarda gelir. Hem böylelikle herkes tarafından kullanımı da son derece kolay olur. Bu da onun her yönüyle kalitesini artıran özelliklerini oluşturmaya devam eder.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.