Hakkımızda

Albalab, on yılı aşan bir süreçte hem profesyonelliği, hem de bilgi birikimi ile dikkat çeken bir şirkettir. Laboratuvar teknolojileri alanında hizmet veren Albalab, bilgi birikimi, organizasyon yeteneği, tedarik ağındaki gücü ve bilimsel verileri değerleme yöntemleri ile güçlü bir firma olmanın avantajlarını kullanmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen ve daima çözüm odaklı olan şirketimiz, müşteri memnuniyetini her zaman zirvede tutmaktadır. Bilimsel ve teknik alanda laboratuvar hizmeti veren firmamız daima son teknoloji cihazları kullanmaktadır ve en doğru sonuçlara ulaşmanız için çalışmalarını bilimin ışığında sürdürmektedir.

MİSYON

Kimya, Tekstil, Gıda ve Tarım, Makine ve Otomotiv gibi önemli endüstrilerde ve onlarca alanda hizmet veren şirketimizin misyonu teknoloji ve bilimin ışığında en doğru ve güvenilir bilgiyi siz değerli partnerlerine sunabilmektedir.

VİZYON

Şirket daima yenilik ve gelişim vizyonu ile faaliyetlerini sürdürürken, teknolojinin ve bilginin yolunda ilerlemeyi ana hedef olarak belirlemiştir.

Tecrübemiz, bilgi birikimimiz, profesyonel kadromuz, bilim ve teknolojiye verdiğimiz önem ile daima daha ileriye gitme hedefimizi, siz değerli partnerlerimiz ile sürdürmekteyiz.

Sektörün gücünü elinde bulundurmak için işini en iyi yapan olmak gerektiğinin bilinciyle çıktığımız yolda hem sizin hem de hizmet ettiğimiz toplumumuzun güveninin karşılığını vermek için her gün bitmez bir enerjiyle daha çok çalışmaktayız.

 

 

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.