Laboratuvar Muslukları

Laboratuvar Muslukları Nedir?
Musluklar günümüzde her yerde kullanılmaya başlanan akışkan iletim, su ve yönetim için kullanılan araçlardır. En önemlisi kişilerin evde suyla sorunsuz ve kaliteli şekilde buluşmaları için en önemli araçtır. Bunun yanı sıra  gaz ve su gibi akışkan olan maddeleri ihtiyaca göre durdurmak ya da akıtmak için de kullanılan musluk türleri de vardır.

Muslukların kullanıldığı bir diğer alan ise laboratuvarlardır, oralar için özellikle dizayn edilmiş laboratuvar muslukları mevcuttur.  
Laboratuvar muslukları özellikleri nedir ve nerede kullanılır?
Laboratuvar muslukları çağa uygun bir laboratuvarın ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanıp, dizayn edilmektedir. Bu muslukların dış kısmı diğer musluklardan farklı olarak korosif ve ağır kimyasala dayanıklı olması açısından epoksi boya ile kaplanmaktadır ve en kaliteli pirinç malzemesinden elde edilirler.

Laboratuvar muslukları, vakum, yanıcı gaz, basınçlı hava, hava, su, gaz maddeleri için özellikle DIN 12918 standartlarında üretillir. Her biri için tasarlanan musluklar farklı renklere göre üretilmektedir. Ayrıca yapılan musluk, gaz ve su hangisi için kullanılacaksa onun için özel bir şekilde dizayn edilip, üretilmektedir.

-Musluklar kullanılacakları tezgaha ya da yere monte edilerek üretilmektedir. İsteğe göre birbirinden farklı modelleri (üçlü, ikili, tekli) bulunmaktadır. 
-DIN 1928 standartlarına göre farklı renk ve tiplerde de üretilmektedir. Kodlaması ulusarası standartlar için de uygundur.
Çeşitleri

Gaz Muslukları
Vakum Muslukları
Su Muslukları
Saf Su Muslukları 
Vakum Muslukları olmak üzere 5 çeşidir bulunmaktadır.

Vakum, hava ve gaz için kullanılan musluklar kimyasal bir ortamda kimyasal bir iş için kullanıldıklarından dolayı fittings altında kilit mekanızmalarına sahiptirler. Kim̈yasallar laboratuvar rotamında güvenli bir şekilde kontrol altında olmaktadırlar.

Bu kaliteli ürünü nerde bulabilirim?
Güvenilir laboratuvar muslukları için ilk işiniz 10 yılı aşkındır bu konuda hizmet veren ALBALAB'ı ziyaret etmek olmalıdır. Albalab size katileli ve güvenli bir hizmet sunarak, kimyasal ortamı tehlikeye atmadan, modern dizaynlı laboratuvar muslukları sunmaktadır.Ayrıca Albalab size ürünlerinizden sonra satış sonrası desteği de sunmaktadır. 

Albalab size bütün laboratuvar malzemelerinde hizmet vermektedir ve destek istediğiniz konularda size özel çözümler üretmektedir. 

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.