Laboratuvar Tabure ve Sandalyeleri


ALBALAB laboratuvar malzemelerinin satışını yapan kurumsal bir şirkettir. ALBALAB, laboratuvarların mobilya ve cihaz donanımlarını temin etmenin yanısıra laboratuvarların yüksek performansta çalışabilmesi için gerekli olan tüm altyapıyı sağlamaktadır. Şirket teknik konularda uygulama ile birlikte eğitim ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Komple Anahtar Teslim Laboratuvar Projeleri diye adlandırılan bu uygulamalar müşterinin bütçesi ve istekleri üzerine tasarlanır. 

ALBALAB, profösyönel organizasyon altyapısı ile satışını gerçekleştirdiği ürün ve hizmetlerinin yanısıra satış sonrası da Teknik Servis hizmeti de sağlamaktadır.

ALBALAB'ın satış sonrası hizmetleri

• Eğitim Hizmeti, 
• Montaj ve Demontaj Hizmeti,
• Periyodik Bakım Hizmeti,
• Onarım Hizmeti,
• Yedek Parça ve Sarf Malzeme Temini.

ALBALAB Teknik Servis adresi : info@albalab.com.tr 

Çalışma ortamı ne kadar konforlu olursa verimlilik de o kadar yüksek olur. ALBALAB, çalışma alanlarınızda hem konforlu hem de yüksek performans göstere bileceğiniz çalışma koltuklarını sizlere sunuyor. 

 Laboratuvarlar için üretilen sandalyelerde kumaş yada deri döşeme malzemesi kullanılmadığı için sandalyeler hijyenik ve antibakterieldir. Masa başında oturarak çalışan kişilerin fiziksel rahatlığı sağlık ve verimlilik açısından son derece önemlidir. ALBALAB sandalyeleri sizin vücut şeklinize göre tasarlanmaktadır.

ALBALAB sandalyelerinde kumaş ya da deri döşemeler kullanılmadığından dolayı temizlenmesi oldukça pratik ve rahattır. Uluslararası standartlarda mekanizmalarla üretilmektedir ve amortisörlüdür.  Rahat ve kullanımı kolay bir şekilde tasarlanmış ve vücut yapısına göre form verilmiştir. Sandalyelerin ayak kısımları müşterinin tercihine göre metal ya da plastik olarak tasarlanır. 

 ALBALAB sandalyeleri 360 derece döne bilen, oturaklı ve ayarlı olduğu için masa ile boy seviyenize uygun ve rahat ede bileceğiniz bir şekilde ayarlaya bilirsiniz. Sandalyelerin tekerlekleri kusursuz bir şekilde üretildiği için yüzeyleri çizmez. Ayrıca, müşterinin zevkine göre farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Siz de ALBALAB çalışma koltuklarını tercih ederek rahat, konforlu ve sağlıklı bir iş ortamı oluştura bilirsiniz.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.