Lokal Emiş Kollari

Laboratuvarda açığa çıkabilecek her türlü kötü koku, tehlikeli gazlar, buharlar ve asitler insan sağlığına son derece kritik zarar verebilmektedir. Başta solunum yolu hastalıkları olmak üzere birçok hastalıklara davetiye çıkarabilmektedir. İşte bütün bunların önüne geçebilmek adına mutlaka laboratuvar ortamlarında lokal emiş sistemlerinin bulundurulması gerekmektedir. Lokal emiş sistemlerinin üretim özelliği bakımından kendilerine has yapıları bulunur. Polipropilen malzemeden uzun ömürlü olarak üretilmiş olduklarından dolayı lokal emiş sistemleri son derece tercih edilebilen ürün grupları arasında gelmektedir.
 
Kullanımına Göre Lokal Emiş Sistemleri
Lokal emiş sistemlerinin kullanım alanlarına göre türleri ve imal ediliş prensipleri bulunmaktadır. Böylelikle ortam havasının tamamen taze tutulması ve her bakımdan oksijenin tamamen yenilenmiş olarak lokal emiş sistemleri vasıtasıyla tazelenmesi sağlanmaktadır. Kullanım alanına bağlı olarak polipropilen malzemeden ve metal malzemeden olmak üzere imal edilmektedir. Böylelikle çok rahat bir şekilde kullanılabilir olma özelliği doğrultusuyla her bakımdan karşımıza çıkan ürünlerden birisi olma özelliğini taşımaktadırlar. Bunun yanında ayrıca temel işlevlerinden olması yönüyle değerlendirilecek olunursa noktasal bazda temiz havayı fan yardımıyla ortama aktaran bir emiş sistemi özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır.
 
Fonksiyonel Özellikleri
Lokal emiş sistemleri hem orta tezgah hem de kenar tezgahlar için monte edilebilir şekilde imal edilir. Nitekim orta tezgah alanları için tavanlara, kenar tezgah alanları için de duvara monte edilebilir özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır. Tamamen hareket ettirilebilen bu lokal emiş sistemleri havada asılı kalabilme, istenen yöne hareket ettirilebilme özellikleriyle de son derece önemli özellikleri bulunan ürünler arasında gelir. Lokal emiş sistemlerinin boruları da son derece önemli imal edilmiş bir üretimle karşımıza çıkmaktadır.

Eloksallı borularla imal edilen bu lokal emiş sistemleri davlumbaz ağzı ise metal malzemeden tamamen polipropilen özellikte üretilmiş haliyle karşımıza çıkar. Tümüyle ortada duran bu özellikleri çerçevesinde de her yönden dikkat çeken üretimleriyle rahatlıkla kullanılabilecek ürün grupları arasında ilk sıralarda gelmektedir. Bu yönüyle de kaliteden ödün verilmeden rahatlıkla herkesin kullanabilecekleri ürünler arasında gelmektedir. İşte tüm bu özellikleri de onun ortada duran en temel özelliklerini oluşturmaya devam eder ve ortama taptaze ferah hava bırakır.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.