Malzeme Dolapları

LABORATUVARINIZI DÜZENLEMENİN EN KOLAY YOLU; MALZEME DOLAPLARI
Laboratuvarlar; tarih boyunca birçok buluşun, ilk kez tanımlanan mikroskobik canlıların veya giydiğiniz ürünlerin imalatında kullanılan tekstil malzemelerinin keşfedilmesini sağlayan, kısacası, bilim dünyasına ev sahipliği yapan değerli alanlardır. Çeşitli malzemelerin çokça bulunduğu laboratuvarlar çabuk dağılmaktadır ve dağınık bir laboratuvar yaptığınız çalışmaların olumlu sonuç vermesini engelleyecektir. Laboratuvar, bilimin mutfağıdır. Bildiğiniz üzere, mutfak dağınık olduğunda doğru malzemelere ulaşmak ve doğru tarifi uygulamak zorlaşır. Aynı durum deney dünyasında da geçerlidir. Laboratuvarınızı düzenlemek için en akıllıca yol ise şüphesiz malzeme dolaplarıdır.

Albalab ailesi olarak bulunduğunuz laboratuvara en uygun boyutlarda ve yapı malzemelerinde laboratuvar dolapları imal ediyoruz. Malzeme dolaplarının düzenleme gücüne inanın!

Laboratuvarda malzemeleri düzenlemek kadar depolamak ve kolay kullanıma açık hale getirmek de büyük bir öneme sahiptir. Laboratuvar malzemeleri, geniş bir stok alanına ihtiyaç duyar. Laboratuvar malzemelerini depolarken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise dolap için saklanacak maddeye göre yapı malzemesi kullanılmasıdır. Örneğin; dolabınızı korozyona uğratabilecek asit ve solvent içerikli maddeler için Elektrostatik Epoksi boyası kullanılmış galvaniz çelik malzeme dolabı, mikrobiyoloji, hastane, klinik gibi dolaplarınızı daha az zarara uğratacak ortamlar için ise MDFLAM içerikli dolaplar tercih edilmelidir.

Laboratuvar için üretimi sağlanan malzeme dolapları, yapısında kullanılan malzemeler itibariyle geniş bir alan, rahat kullanım ve uzun süre dayanıklılık hizmeti sunar. Malzeme dolapları, kimyasal maddeleri saklamak için üretilmemiştir. Kimyasal maddeleri stoklamak için bir dolaba ihtiyacınız varsa sitemizden Kimyasal Dolaplar seçeneğini tercih ederek dolaplar hakkında bilgi alabilirsiniz. Size çok amaçlı bir kullanım sunacak malzeme dolaplarında dilediğiniz gibi dosyalarınızı ya da özel eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Albalab, malzeme dolabı tercihiniz için size galvaniz ve MDFLAM dolap seçeneklerini sunuyor. Galvaniz ve MDFLAM özellikleri ise;
Galvaniz Dolaplar: ALBALAB-60G, ALBALAB-80G, ALBALAB-100G ve ALBALAB-120G olmak üzere 4 model seçeneği ile sunulmaktadır. Modellerin dış ölçüleri 600 mm uzunluk, 500 mm genişlik ve 20000 metre derinliğinden başlayıp 1200 mm uzunluk, 500 mm genişlik ve 2000 mm derinliğe kadar varmaktadır. Malzeme dolabının kulpları kimyasal maddelere karşı dayanıklı çelikten üretilmektedir.

MDFLAM Dolaplar: Galvaniz dolaplarla aynı model seçenekleri ve boyutları bulunan MDFLAM Dolaplar, Galvaniz dolaplara göre daha hafif maddelerden üretilmektedir. Gövde ve kabin yapısı MFLAM 18 mm ve kimyasala karşı dayanıklı maddelerle kaplanmıştır.
Albalab firması olarak, standart malzeme dolabı ölçülerinin yanı sıra isteğinize göre ve laboratuvar ölçülerinizle uyum sağlayacak dolap üretimlerini sağlamaktayız.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.