PCR Kabinleri

DENEYLERİNİZİ KORUYACAK PCR KABİNLERİ
Açılımı Polymerase Chain Reaction olan PCR kabinleri özellikle DNA veya RNA amplifikasyonunun yapıldığı çalışma alanlarında kullanılan üç tarafı kapalı laboratuvar ekipmanlarından biridir. PCR kabinleri numuneler arasında kontaminasyon gibi durumların yaşanmasını engellemek için optik, gıda, elektronik gibi sektörlerde kullanılabildiği gibi daha çok biyoloji ve genetik laboratuvarlarında tercih edilir.

PCR Kabinlerinin Özellikleri
PCR kabinleri kontaminasyonun önlenmesi için ortamda bulunan hava sirkülasyonunu sterilize eden UV ışınlarına sahiptir. PCR kabinleri kullanım amacına göre değişkenlik gösteren bazı özelliklere ev sahipliği yapar. Örneğin; UV ışınları zamanlayıcısının olup olmaması veya HEPA filtresi bulundurup bulundurmaması modelden modele fark eden özellikler arasındadır. PCR kabinleri, deneyinizde kullandığınız numuneleri hava kaynaklı tozlardan ve deney sonucunu etkileyebilecek mikroorganizmalardan koruduğundan laboratuvarınızda temiz bir ortam yaratacaktır.

Albalab Güvencesiyle Üretilen PCR Kabinleri
Laboratuvar malzemelerinde seçkin bir marka haline gelmiş olan Albalab, laboratuvarınızda kontaminasyonsuz numuneler elde etmeniz için yeni nesil PCR kabinlerini üretiyor! Üstün materyal ve ürün korumasına sahip olan Albalab PCR Kabinleri; validasyon garantisine sahip olmasının yanı sıra bariyerli koruma, türbülanssız partikül süpürme ve ölü alan bırakmayan hava akış analizi barındırıyor.

Ferah ve konforlu bir çalışma ortamı sunan PCR kabinleri; ergonomik eğimli ön panel, görüş açısı genişletilmiş çalışma kabini ve dar olmayan LCD ekran özellikli kontrol panosuyla dikkat çekiyor. Ayrıca üstün temizlik hizmeti sağlayan düzgün yüzeyleri ve dayanıklı yüksek performans sergileyen yapısıyla müşteri memnuniyetine sunuluyor.

Albalab İmzasıyla İmal Edilen PCR Kabinlerinin Teknik Özellikleri
ALBALAB-60PCR ve ALBALAB-80PCR modelleriyle sunulan PCR kabinleri; 600.600.700 mm dış ölçülerinden başlayıp 800.600.750 mm’ye varmaktadır. Albalab ailesi tarafından satışa sunulan PCR Kabinlerinin iç ölçüleri ise 560.550.650 mm’den başlar ve 760.550.650 mm’ye kadar ulaşır. Ayrıca laboratuvar ölçülerinize göre standart ölçüler dışında da üretim sağlanmaktadır.

PCR kabinlerinin dış yapısı kimyasal maddelerin sebep olacağı korozyonu engellemek amacıyla elektrostatik epoksi boyalı galvaniz çelikten üretilmiştir. Kabin içi çalışma yüzeyi ise paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz sitemizde bulunan iletişim formuyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.