Taşıyıcı Ayak Sistemleri

Yaşamın Albalab’ı!

Günümüz şartlarında laboratuarlar oldukça önemli bir yer tutmaktadır.Öyle ki yeni buluşların bilimsel araştırmaların en güvenilir adresi yine laboratuarlardır.Hayatımız da bu kadar önemli yer tutan laboratuarların adreslerini inceleyecek olursak,kalite ve güvenilirlik açısından baş sıralarda olan Albalab karşımıza çıkmaktadır.Albalab çalışma disiplini ile dikkatleri üzerine çekmektedir.Laboratuar mobilyaları en az laboratuarda yapılacak işlem kadar önemli bir yere sahiptir.Laboratuar mobilyaları açısından ise Albalab oldukça donanımlı bir yere sahiptir.

Taşıma ayak sistemleri,kolaylık ve taşınabilirlik açısından oldukça önemli bir yere sahipken temizlik açısından ise elverişli bir yapıdadır.
C Frame - Taşıyıcı Ayak Sistemleri: sahip olduğu tasarımsal avantajları ile laboratuvarların hijyenik kalmasında büyük bir rol oynar. Dolapların 18 cm zeminden daha yukarıda olması, dolap altlarının temizliğinin daha rahat yapılmasına olanak sağlamaktadır zemin ile tezgah arasında laboratuvarın temizlenmesi için boş alan bulunmaktadır.

A Frame - Taşıyıcı Ayak Sistemleri: 30*50*2 mm kutu profillerinden oluşan ve dolapların bu profillere monte edilmesi sayesinde yük ağırlığının tüm sisteme yayılmasına neden olan talep gücü yüksek laboratuvar tezgah sistemlerinden biridir. Tezgah alt ve üst dolapları ile çekmece gruplarının monte edildiği taşıyıcı iskelet sistemidir.
 
Taşıyıcı sistem, etki ettiği malzemelere dayanıklılık ve kolay temizlenme gibi özellikler veren epoxy ile kaplanmaktadır ve ardından 200 oC sıcaklığında 30 dakika elektro statik boya ile fırınlanılır. Bu sayede, ortaya uzun yıllar dayanabilen ve kolay temizlenen bir sistem ortaya çıkar.
U Frame - (Sac Ayak) Taşıyıcı Ayak Sistemleri: Daha modern ve estetik bir yapıya sahiptir.Geri kalan özellikleri ise diğer ayak tiplerine benzerdir.
Bazalı Sistem - Taşıyıcı Ayak Sistemleri: ek olarak taşıyıcı bir ayak sistemi yer almamaktadır. Bazalı laboratuvar sistemleri klinik, hastane ve mikrobiyoloji laboratuvarları tarafından tercih edilmektedir.

Herhangi bir taşıyıcı ayak sistemi yer almamaktadır. Alt dolap üzerine tercih edilen çalışma yüzeyi monte edilerek kullanılabilmektedir. Tezgah zeminine gelen kısımlara bakteri birikmemesi için dolap ile aynı malzemeden kapama panelleri monte edilmektedir.
 
Tüm bunlar Albalab firmasında domanınımlı güvenilir olarak hizmete sunulmaktadır.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.