Tezgah Elektrik Sistemleri

Laboratuvar malzemeleri günümüzde geliştirilen innovatif teknoloji ile birlikte daha da fonksiyonel özellikler kazanmaya başladı. Bunun sonucunda da elektronik sistemlere dayanan laboratuvar mobilyaları, raf sistemleri, priz sistemleri 21. yüzyıl tekniğine dayanarak kullanışlı hale getirilmektedir. Bu en yeni innovatif teknolojik sistemlerin tam olarak ne oldukları ise henüz bilinmemektedir. Bu nedenle tezgah elektrik sistemleri bakımından bütün bu ürünlere birer birer göz atmak gerekir.
 
Laboratuvar Mobilyaları
Elektronik tezgah sistemlerinin belli başlı sistemleri arasında kuşku yok ki laboratuvar mobilyaları gelmektedir. Ar-Ge ünitelerinin, akademik araştırma birimlerinin, endüstriyel bilimsel araştırma tesislerinin çağdaş standartlar ve kalitede yürütülen bu mobilya sistemiyle birçok çalışmanın çok daha hızlı yürütülmesi mümkün olabilmektedir. Laboratuvar mobilyaları elektronik tezgah yüzeyi, alt ve üst dolap takımları, taşıyıcı ayak sistemleri ve elektrik sisteminden oluşan bir modüldür. Bu sistem sayesinde tüm araştırmaların daha hızlı ve daha teknik olarak geliştirilmiş laboratuvar malzemeleriyle yürütülmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda iş ve işçi sağlığı ve güvenliği bakımından da tamamen donanımlı ve tamamen güvenli bir laboratuvar sistemleri ortaya konulmaktadır.
 
Parapet Elektrik Kanalları
Laboratuvar malzemeleri arasında yine tezgah elektrik sistemleri arasında yer alan elektrik kanalları bulunmaktadır. Kenar tezgahların duvar yüzeyinden isteğe bağlı olarak parapet elektrik kanalları 75 cm ölçülerindeki prizlerle hazırlanmaktadır. UPS, telefon veya data parapet elektrik kanalları ile çok amaçlı tüm araştırma ve geliştirme laboratuvarlarınızda kullanabilirsiniz.
 
Kule Raf Sistemleri
Galvaniz çeliğin lazerle kesilmesi sonucu imal edilmektedir. Orta ve kenar tezgah sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Kule raf sistemlerinin imalat ölçüleri özel olarak belirlenen standartlara göre değişkenlik göstereceği gibi firma tarafından belirlenen imalat ölçüleriyle de tüm ihtiyaçların karşılanmasında gerçekten büyük önem taşır.
Kenar tezgahlarda 15 cm derinlik, 60 cm yükseklik ölçülerinde imal edilmektedir.
Orta tezgahlarda 30 cm derinlik ve yine 60 cm yükseklik ölçülerinde tezgah elektrik sistemleri olarak imal edildikleri görülmektedir. Tümüyle ortada duran bu özellikleri ışığında değerlendirilecek olunduğu zaman her anlamda kule raf sistemlerinin modern laboratuvar birimlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılama konusunda azami özellikleri barındırdığını söylemek mümkün olabilmektedir.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.