Tezgah Üzeri Aydınlatma Üniteleri


ALBALAB, 10 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip, labaratuar malzemelerinin satışını yapan kurumsal bir şirkettir.

ALBALAB farkı

ALBALAB, laboratuvarların mobilya ve cihaz donanımlarını temin etmenin yanı sıra, laboratuvarların en verimli ve yüksek performansta çalışabilmesi için gerekli olan tüm alt yapı gibi teknik konularda uygulama ve danışmanlık hizmetlerini de vermektedir.Komple Anahtar Teslim Laboratuvar Projeleri diye adlandırılan bu uygulamalar müşterinin bütçesi ve istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. ALBALAB satışını yaptığı tüm laboratuvar cihazların ve donanımlarının montaj ve teknik servis hizmetlerini  sağlamaktadır. Ayrıca satış sonrası Teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Satış sonrası hizmetlerimiz;

• Eğitim Hizmeti, 
• Montaj ve Demontaj Hizmeti,
• Periyodik Bakım Hizmeti,
• Onarım Hizmeti,
• Yedek Parça ve Sarf Malzeme Temini.

ALBALAB - Tezgah üzeri aydınlatma ürünleri

ALBALAB  tasarladığı dekoratif LED aydınlatma üniteleri ile sizlere daha rahat çalışıma ortamları sunuyor. Yüksek aydınlatma sağlamanın yanı sıra uzun ömürlüdür ve gözleri yormaz. Ergonomik kullanımı sayesinde ışık açısı ayarlanabilir. 
Aydınlatma ürünleri kullanım şekline göre değişir. Dilerseniz otomatik dilerseniz elle ayarlana bilir sistemlerele konforlu bir ortam oluştura bilirsiniz. Duvara monte edilerek farklı ve kullanışlı bir dekorasyon oluşturula bilir, tavana farklı açılardan monte edilerek hem ekonomik, hem de kullanışlı bir aydınlatma yarata blirsiniz. 

Tezgahın üzerine, karşısına ve ya tavanına monte edilerek oluşturulan aydınlatma sistemleri ile daha konforlu ve kullanışlı bir aydınlatma sistemi elde edilebilinir. Led aydınlatma sistemleri ile ofis ortamında hem şık hem de dilediğiniz gibi ayarlaya bileceğiniz bir aydınlatma sistemi oluştura bilirsiniz. Tezgahların alt kısmına led ışıklı üçgen ve farklı aydınlatma sistemi yaptırarak daha rahat bir iş ortamı sağlana bilir. Vidalanarak yüzeye monte edilen ve Dim edile bilen Led spot aydınlatma sistemi de oldukça kolay ve kullanışlıdır. Ayrıca askılı servis üniteleri ile ayarlana bilir özellikli aydınlatma sistemleri de sizlerin beyenisine sunulmaktadır.
 

ALBALAB, müşterinin istek ve bütçesini göz önünde bulundurarak en uygun şekilde ve kısa sürede mükemmel aydınlatma sistemlerini sizlere sunmaktadır.
 

 

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.