Walk-In Çeker Ocaklar

DAHA FAZLA GÜVENLİK İÇİN WALK-IN ÇEKER OCAKLAR
Çeker ocaklar tartışmasız laboratuvar dünyasının en önemli ürünlerinden biridir ve çeker ocağın kalitesi sunduğu yüksek güvenlik hizmetiyle paralel olarak artar. Standart, Performans, Polipropilen, Walk-In, Exproof, Radyofarmasötik ve tezgâh üzeri olarak kullanım alanlarına göre sınıflandırılabilen ocaklar arasında yüksek güvenlik kabinleri bulunan walk-in çeker ocaklar, deneylerinize eşlik etmesi için akıllıca bir seçim olacaktır.

Walk-In Çeker Ocak Nedir ve Ne için Kullanılır?
Walk-In çeker ocaklar, zararlı oranlarda duman ve partiküllerini bulunduran deneysel çalışmaların yapıldığı laboratuvar ekipmanlarıdır. Walk-in çeker ocaklar içerisinde düzenek kurulabilir ve test süreci boyunca içerisine girilebilir. Ayrıca walk-in ocaklar içine girilebilme imkânı sunduğu için yüksek güvenliği sağlayan kabinlerden oluşur. Yoğunluğu yüksek olan ve korozyon etkisi olan kimyasallarla yapılan çalışmalar için kullanıcıların isteklerini baz alan Albalab Walk-In çeker ocakları EN-14175 standartlarına uygun olarak imal edilir.

Walk-In Çeker Ocakların Sahip Olması Gereken Özellikler
Çeker ocakların yüksek kalitede olduğundan emin olmak için karşılaması gereken bazı özellikler vardır. Albalab kalitesiyle üretilen çeker ocaklar sağlığınızı tehlikeye atacak gaz ve asit buharının odaya geçişini engeller, laboratuvar ortamında patlamaya yol açabilecek patlayıcı dumanların etkin şekilde uzaklaştırır ve deney maddelerinin sıçramasını önleyecek güvenlikli cam bulundurur. Ayrıca Walk-In çeker ocaklar, ocaktaki basınç düşüşünü gösteren statik basınç oranlarına sahip olmalı ve aspiratör ile kanal sistemi arasındaki toplam basınç düşüşünü uygun fanı seçmek için hesaplamalıdır.

Walk-In Çeker Ocaklar Nelerden Oluşur?
Walk-In çeker ocaklarda temel olarak güvenlikli cam, acil durum dur butonu, EN 14175 kontrol ünitesi, elektrik prizleri, gaz ve su armatürleri bulunur. Walk-in çeker ocaklarının temel özelliklerinin yanı sıra Albalab, müşterilerine opsiyonlu özellikleri ekleme imkânı sunmaktadır. LCD ekran dokunmatik kontrol paneli, polipropilen salyangoz tipi fan 3000m³ / 3400m³ / 4500m³ / 5000m³, su musluğu, gaz musluğu, vakum musluğu, hava musluğu, baca çıkışına aktif karbon filtre ve kabin iç alanı 15 mm polipropilen kaplaması seçeceğiniz Walk-In çeker ocağına ekleyebileceğiniz özelliklerdendir ’den başlayan Walk-In çeker ocakların kabin iç ölçüleri ’ye kadar varabilmektedir. Üstelik Albalab, standart ölçülerin dışında laboratuvarınızla uyum sağlayacak ölçülerde de üretim yapabilmektedir.
Daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden iletişim formu yardımıyla Albalab ailemizle irtibat kurabilirsiniz.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin, Aşağıdaki İletişim Bilgilerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.